Jeżeli potrzebujesz pomocy prawnej, skontaktuj się ze mną. Zaglądnij po więcej szczegółów na stronę www mojej Kancelarii.

Możliwy jest ze mną kontakt osobisty, telefoniczny lub mailowy.   

Administratorem Twoich danych osobowych jest Kancelaria Radcy Prawnego Maja Stasiów-Wilk, z siedzibą w Krakowie, ul. J.Szablowskiego 6/27, 30-127 Kraków.
Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym oraz w komentarzach do poszczególnych artykułów umieszczonych na niniejszym blogu (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia Ci odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na Twoje pytanie. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

KONTAKT OSOBISTY

Kancelaria Radcy Prawnego Maja Stasiów-Wilk

 Ul. J. Szablowskiego 6/27, 30-127 Kraków  

*    *    *    *    *    *    *

Godziny przyjmowania stron dostosowane są do potrzeb Klientów. 

W celu umówienia spotkania bardzo proszę o uprzedni kontakt telefoniczny.    


KONTAKT TELEFONICZNY

telefon kom.+48 503-195-862


KONTAKT MAILOWY

e-mail: biuro@kancelariasw.pl


Close