Witam Cię serdecznie Drogi Czytelniku !

Nazywam się Maja Stasiów-Wilk. Jestem radcą prawnym, członkiem  Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie (numer wpisu:KR-3201). Od 2015r. jestem właścicielem Kancelarii Prawnej w Krakowie. Istnieje na rynku usług prawnych od 2006 r.

Prawo studiowałam na  Wydziale Prawa i Administracji na Uniwersytecie Jagiellońskim. Aplikację radcowską odbyłam w latach 2010-2012 przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Krakowie.

Ukończenie studiów prawniczych i aplikacji radcowskiej oraz uzyskanie pozytywnego wyniku z egzaminu radcowskiego dało mi możliwość wykonywania zawodu, który pozwala mi zajmować się tym co lubię! Z pełnym zaangażowaniem, pasją i profesjonalizmem.

Jestem też mamą, żoną, córką, siostrą, wnuczką, przyjaciółką, koleżanką, sąsiadką, znajomą wielu bliskich mi osób!

Chcę żebyś wiedział, że przez wiele lat zdobywałam doświadczenie zawodowe. Zarówno pojedyncze jaki i stałe prowadzenie spraw nie jest dla mnie nowością, posiadam szeroką i ugruntowaną wiedzę oraz doświadczenie.

W okresie poprzedzającym otwarcie własnej praktyki prawniczej pracowałam i współpracowałam z rożnym organizacjom non profit, w tym z fundacjami, z krakowskimi kancelariami adwokackimi i radcowskimi oraz biurami prawnymi, gdzie przede wszystkim nabyłam niezbędnych praktycznych umiejętności celem zapewnienia Tobie jak najlepszej pomocy prawnej.

Uważam, że w dzisiejszych czasach, kiedy system prawny jest bardzo rozbudowany, orzecznictwo sądowe niezmiernie bogate coraz większe znaczenie ma specjalizacja w określonych dziedzinach prawa, a nawet w konkretnych zagadnieniach. Czasy prawników, będących „encyklopediami prawa” dawno już minęły. Jeśli ktoś jest od wszystkiego to tak naprawdę jest od niczego. Czyż nie?

W czym specjalizuję się Ja? 

W tym w czym czuję się najlepiej, czyli przede wszystkim w sprawach z zakresu prawa rodzinnego i rozwodowego (rozwód, podział majątku, alimenty, władza rodzicielska, opieka nad dzieckiem, ubezwłasnowolnienie), w sprawach z zakresu prawa spadkowego (np. nabycie i dział spadku, zachowek) oraz w prawie dot. nieruchomości (naruszenie posiadania, zasiedzenie, zniesienie współwłasności, ustanowienie drogi koniecznej). I w tym powyższym zakresie posiadam największe doświadczenie oraz wiedzę.

Każdego roku pogłębiam swoje kompetencje w zakresie swojej specjalizacji uczestnicząc w różnych konferencjach, kursach oraz szkoleniach….. z pasją! Bo pamiętaj „przyjemność z pracy sprawia, że ta dochodzi do perfekcji”(Arystoteles).

 *   *   *

Jeśli potrzebujesz pomocy prawnej w Twojej konkretnej indywidualnej sprawie, zapraszam Cię do kontaktu ze mną. Chętnie Cię wysłucham, poradzę, wyjaśnię wszelkie zawiłości prawne przedstawionego zagadnienia prawnego bądź specyfikę postępowania sądowego, a w razie konieczności podejmę się obrony Twoich spraw!

 *   *   *

PAMIĘTAJ: zlecone przez Ciebie sprawy prowadzę osobiście i w stałym kontakcie z Tobą! Na wszystkie rozprawy zjawiam się osobiście! Powierzając mi prowadzenie Swoich spraw możesz liczyć na zrozumienie, opiekę i dyskrecję już od pierwszego spotkania! Pamiętaj, że zawsze staram się uczciwie ocenić szansę rozwiązania Twojego problemu prawnego.

Close