Drogi Czytelniku,

Blog poświęcony jest „sprawom rodzinnym”, zwłaszcza tym związanym z rozwodem lub separacją, w szczególności takim jak wykonywanie władzy rodzicielskiej, ustalenie miejsca pobytu dziecka, ustalenie alimentów czy podział majątku dorobkowego małżonków. Blog poświęcony jest również samej instytucji rozwodu, jako wyjątku od zasady trwałości małżeństwa.

Mam nadzieję, że znajdziesz tutaj informacje, których szukasz, które pomogą Ci wstępnie  zorientować się w Twojej sytuacji, w której aktualnie się znajdujesz, bądź znajdziesz tutaj odpowiedzi na Swoje konkretne pytania.

Wiedz, że tematyka mojego bloga jest mi najbardziej bliska. Od zawsze starałam się pomagać  w tym zakresie najbliższym, przyjaciołom,  znajomym, sąsiadom oraz różnym innym osobom spotkanym w różnych okolicznościach i miejscach. Nie uwierzysz w jak rożnych!

Na moim blogu podzielę się z Tobą moją wiedzą i doświadczeniem w zakresie dziedzin prawa w których się specjalizuje w ramach działań pro bono, czyli tak zupełnie za darmo! 

Zapytasz pewnie jaki Ja mam w tym cel, no i interes?

Ano taki, że chciałabym abyś mi zaufał, abyś zaufał moim zapewnieniom co do mojej wiedzy, co do mojego doświadczenia, co do tego że jestem specjalistką w dziedzinach w których uważam się za specjalistkę. Chcę byś wiedział, że jeśli będziesz miał problem prawny i będziesz potrzebować pomocy prawnej to możesz zwrócić się do mnie i powierzysz mi swoją sprawę. Ja naprawdę będę wiedziała co w Twojej sprawie zrobić, jak Ci pomóc – jak najszybciej, jak najsprawniej i jak najskuteczniej! Nie będę się uczyć od podstaw na Twojej sprawie, tylko skupię całą swoją uwagę na Twoim problemie i na znalezieniu odpowiednich rozwiązań dla Ciebie. 

 *   *   *

Mam nadzieję, że mój blog  będzie miejscem nie tylko mojej aktywności Możesz swobodnie wyrażać swoje opinie i komentować treści pojawiające się na blogu. Cieszy mnie każde pytanie, komentarz, w tym również i ten krytyczny!

Zapraszam Cię serdecznie do lektury!

 *   *   *

Drogi czytelniku, jeśli nie znalazłeś tutaj informacji które Cię interesują to napisz proszę do mnie e-maila bądź zostaw komentarz pod wpisem. Będę umieszczać odpowiedzi na najczęściej zadawane mi przez moich Czytelników pytania.

 *   *   *

Drogi Czytelniku, jeśli potrzebujesz poradzić się lub skonsultować swoją indywidualną sprawę, bądź chciałbyś mi powierzyć prowadzenie Twojej sprawy przed Sądem to zapraszam Cię do Kontaktu ze mną celem omówienia Twojej sytuacji prawnej. Wspólnie ustalimy jak dalej działać!

Close