Drogi czytelniku!

Zapoznając się z treścią mojego Bloga pamiętaj, że informacje zamieszczone na moim blogu, jak i porady umieszczone pod Twoimi komentarzami nie stanowią porady prawnej, opinii prawnej ani  jedynie słusznej wykładni prawa. Mają one charakter wyłącznie edukacyjny i informacyjny i pomogą Ci jedynie wstępnie zorientować  się w Twojej sytuacji. Nie zastąpią Ci  pełnej, kompleksowej i czasami wystarczającej opinii w Twojej indywidualnej sprawie.

Artykuły i inne materiały zamieszczone na blogu są aktualne w dacie ich publikacji, w późniejszym czasie mogą one jednak nie odzwierciedlać stanu stale zmieniających się przepisów prawa. Mogą pojawić się w nim omyłki i pominięcia. Dlatego informuję Cię, że nie odpowiadam za treści publikowane na niniejszym blogu w jakimkolwiek zakresie, a w szczególności za jakąkolwiek szkodę wyrządzoną zastosowaniem, lub brakiem zastosowania się do niej.

Zastrzegam sobie  prawo do zmiany treści w szczególności w sytuacji zmiany prawa, orzecznictwa oraz praktyki organów administracyjnych. Nie odpowiadam również za treść komentarzy zamieszczonych na blogu przez osoby trzecie.

Wiedz, że treść bloga objęta jest ochroną wynikającą z prawa autorskiego co oznacza, że m.in. na korzystanie i rozpowszechnianie treści bloga musisz posiadać moją zgodę, a przypisywanie sobie autorstwa którejkolwiek treści może stanowić plagiat, który stanowi przestępstwo. Możesz natomiast korzystać z dozwolonego użytku, w tym z tzw.prawa cytatu określonego przepisami ustawy  o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz używać znaczników HTML takich jak: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Close